Declaration of Database::commit() should be compatible with mysqli::commit($flags = NULL, $name = NULL) in: /include/class/Database.class.php on line 0 - zajazdpodbrzozami.pl
Declaration of Database::rollback() should be compatible with mysqli::rollback($flags = NULL, $name = NULL) in: /include/class/Database.class.php on line 0 - zajazdpodbrzozami.pl
Notice Undefined property: Menu::$MenuPASEK in: /include/class/Menu.class.php on line 35 - zajazdpodbrzozami.pl
Sala weselna Raba Wyżna Spytkowice - Zajazd Pod Brzozami | Zajazd pod Brzozami

O nas

Zajazd pod Brzozami umiejscowiony jest w malowniczej okolicy w samym sercu Gorców, to wyjatkowe miejsce na Podhalu, gdzie urok i klimat górskich przestrzeni połączyliśmy z komfortem nowoczesnych wnętrz.

 

W Zajeżdzie jest Restauracja , hotel, Sala weselna , sala konferencyjna , z łatwością można do nas trafić, ponieważ znajdujemy się przy trasie Rabka – Chyżne.

 

Korzystając z okazji, że jesteście na Podhalu, polecamy zwiedzić Rabę Wyżną i okolice, znajdujące się o 7 km. Miasto Dzieci Świata , czyli Rabkę Zdrój, niedaleko jest Nowy Targ tylko 23 km a do Zakopanego od nas tylko 50 km.

 

 

Posiadamy : klimatyzowaną sale weselną na 250 osób, klimatyzowaną sale, konferencyjną na 170 osób, nowoczesne klimatyzowane pokoje z łazienką i TV, duży oświetlony parking.

 

 

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy jak: przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety, szkolenia , konferencje, studniówki, imieniny itp

 

Widoki z naszego hotelu są bardzo malownicze, a powiew górskiego wiatru, szelest brzózek, czy spacer po dróżce do lasu sprawia, że człowiek naprawdę czuję się zrelaksowany i chce powracać do tego miejsca.
Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji.

Serwujemy w niej pyszne dania domowe w miłym i eleganckim wnętrzu.
Piękne nowoczesne wnętrze, ciepłe światło, przestrzeń - w takiej atmosferze pragniemy zorganizować dla Państwa ten dzień. Niepowtarzalny klimat, świetna kuchnia, miła obsługa, sprawią, że miło będziecie wspominać to wydarzenie.
Do dyspozycji mamy dwie klimatyzowane sale, konferencyjną na 170 osób i w razie potrzeby weselną na 250 osób. W przerwach miedzy spotkaniami proponujemy pyszny domowy obiad, serwis kawowy, a także bogato zaopatrzony barek.